הדברה בגדרה

הדברות בגדרה והסביבה

ביתנו הוא מבצרנו, כך אנו נוהגים לחשוב, ומוודאים בדרכים שונות ששום מזיק לא ייכנס לביתנו ויפר את שלוות נפשנו ואת שגרת חיינו. 
אולם, ישנם מזיקים רבים אשר מצליחים לחדור גם לבית. חרקים, מכרסמים ובעלי חיים אחרים, 
אשר מציקים מאד בנוכחותם ולעיתים אף עלולים לגרום לנזק. 
ישנם מגוון רחב של  סוגי מזיקים ביתיים, החל מחרקים קטנים מא, כמו נמליםטרמיטיםדגי כסףפרעושים
זבוב הביתקרציותיתושיםפשפש המיטהצרעות  ועד למזיקים גדולים במיוחד כמו עכברושים, יונים וכדומה. 
כל סוגי המזיקים הללו מפריעים מאד לחיים בבית, ולכן הדברת מזיקים היא חשובה מאד.

הדברת מזיקים לפי סוג המזיק

כאשר מבצעים הדברות מזיקים, חשוב מאד להתאים את סוג ההדברה לסוג המזיק. חומרי הדברה אשר מיועדים להדברת תיקנים לא יעזרו להרחקה של נמלים וחומרים אשר נועדו להדברת טרמיטים לא ישפיעו כלל על עכברים. לכן כאשר מבצעים הדברת מזיקים מכל סוג שהוא, יש לוודא שנעשה שימוש בחומרים אשר מיועדים באופן ספציפי לסוג המזיק הקיים בבית תוך שימוש במוצרים בעלי תוי תקן ולא מסוכנים לבעלי דם חם.

הדברת מזיקים – סוגי הדברה הקיימים

במרבית המקרים, אמצעי ההדברה הראשון שאנשים משתמשים בו הוא אמצעי להדברה ביתית. ישנם בשוק חומרי הדברה רבים, לרוב תרסיסים, נוזלים או טבליות, אשר משמשים להדברה של מזיקים רבים, לרבות חרקים כמו הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברת דגי כסף, הדברת פרעושים, הדברת חולדות, הדברת עכבישים ועוד. בשוק הביתי קיימים גם אמצעים להרחקה של מזיקים כמו מלכודות עכברים, רשתות הגנה לחלונות ועוד. אולם ישנם מקרים שבהם  אמצעי ההדברה הביתיים אינם יעילים, כמו למשל במקרה של כמות מזיקים גדולה מאד או במקרה של מזיקים כמו טרמיטים, תולעי עץ ועוד. לכן נדרש אמצעי הדברה מקצועיים. במקרים אלו, ניתן להזמין חברת הדברה, אשר מבצעת סוגי הדברה שונים בהתאמה מדויקת לסוגי המזיקים. רוב פעולות ההדברה הן בצורת ריסוס של חומרים מתאימים ובעלי תו תקן שאינם מסוכנים לבעלי דם חם, אולם לעיתים ישנן שיטות אחרות, כמו למשל הנחת רעל במקומות מתאימים (כמו במקרה של עכברים, למשל), עישון (לרוב של תולעי עץ) ושיטות נוספות. כאשר מזמינים הדברה מקצועית, חשוב לוודא שלחברת ההדברה ו/או למדביר ישנן תעודות מתאימות אשר מעניקות  לו רישיון לעסוק בהדברה.

הדברות השפלה מתמחה בכל סוגי המזיקים בטלפון אחד תוכלו להזמין טכנאי הדברה מוסמך מטעם חברת הדברות השפלה  

אשר  יגיע אל המוקד יאבחן את המקרה ויתן מענה לכל בעיה.
הדברות השפלה נותנת שרות מקצועי ואדיב בגדרה והסביבה הדברות השפלה זמינים 24/7 לכל מקרה חירום

טלפון חירום : התקשרו עוד היום